Co to jest beton architektoniczny i ile kosztuje?

Beton

Beton architektoniczny to ozdobne tworzywo, które w ostatnich czasach znacznie zyskuje na popularności. Ten rodzaj betonu coraz częściej wykorzystywany jest przez projektantów wnętrz, którzy specjalizują się w nowoczesnym designie. Beton architektoniczny jest trwały i odporny na uszkodzenia, dlatego może być wykorzystywany zarówno w domu czy mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

Beton architektoniczny co to jest?

Beton architektoniczny charakteryzuje się takimi samymi właściwościami wytrzymałościowymi jak klasyczna forma betonu, lecz wyróżnia się on estetycznym wyglądem. Cechą charakterystyczną tego rodzaju betonu jest fakt, że nie ma konieczności przykrywania go warstwą tynku i farby, ponieważ wygląda on niezwykle estetycznie i gustownie. Skład betonu dekoracyjnego nie różni się od klasycznego, jest to podstawowa mieszanka wody, cementu oraz kruszywa. Wyjątkowości betonu nadaje jego umiejętne położenie oraz naturalny wygląd. Wszelkie zacieki, rysy czy nierówności kolorystyczne mają nadać surowy, elegancki i naturalny wygląd wielu przedmiotom.

Beton architektoniczny co to jest i co można z niego wykonać?

Beton architektoniczny nadaje się zarówno do położenia go na ścianach, np. w salonie czy łazience, jak i stworzenia z niego ozdobnych przedmiotów codziennego użytku, np. donic na kwiaty.

Beton architektoniczny, jaki polecacie?

Takie pytanie często pojawia się na forach internetowych związanych z remontem mieszkań czy domów. Surowe ściany prezentują się niezwykle elegancko w designerskich wnętrzach oraz stanowią ciekawy kontrast w dość przytulnych pomieszczeniach. Najlepsze betony architektoniczne można znaleźć na sprawdzonej i zaufanej stronie — betonpl.eu.

Ile kosztuje położenie betonu architektonicznego?

Cena za położenie betonu architektonicznego w estetyczny i porządny sposób może być naprawdę zróżnicowana. Na ostateczną cenę wykonania takiej usługi wpływa oczywiście wielkość ściany, którą należy pokryć oraz jej dostępność. Prosta ściana w salonie sprawi znacznie mniej trudności niż powierzchnie, na których znajdują się drzwi, schody czy inne nierówności i przeszkody. Decydując się na położenie betonu dekoracyjnego w swoim mieszkaniu, warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniego fachowca, który ma doświadczenie z pracą z tym tworzywem. Umiejętne nałożenie betonu to klucz do sukcesu. Odpowiednie wygładzenie produktu lub nadanie mu estetyczny maź to gwarancja stylowego wnętrza, dlatego najlepszy producent betonu oraz doświadczony fachowiec to absolutne minimum.

Ile kosztuje położenie betonu architektonicznego?

Na ostateczną cenę wykonania usługi wpływa indywidualny cennik usługodawcy, szybkość pracy, doświadczenie oraz specyfika danej powierzchni. Ceny takiej usługi wahają się w granicach 80 zł/m2.

Gdzie kupić beton architektoniczny?

Kupno jakościowego betonu architektonicznego to podstawowy krok, który może zaważyć na zadowoleniu z ostatecznego efektu. Najlepszym pomysłem będzie wybór rzetelnej marki, która podchodzi do swojej pracy profesjonalnie i sumiennie. Wysokiej jakości produkty to gwarancja eleganckiego efektu, który z pewnością będzie wzbudzał zainteresowanie i zachwyt. Firma betonpl.eu to marka ciesząca się zaufaniem klientów i nieposzlakowaną opinią. Indywidualne podejście do klienta oraz wykwalifikowana kadra, służąca radą na każdym etapie dokonywania zakupu to gwarancja udanej współpracy. Betonpl.eu to firma pracująca wyłącznie ze sprawdzonymi produktami najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia.

Gdzie kupić beton architektoniczny, aby wyglądał jak najlepiej?

Marka betonpl.eu to nie tylko doświadczeni specjaliści, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta, lecz przede wszystkim jakościowe, polskie i certyfikowane produkty. Wybór polskich produktów to wspieranie lokalnego rynku, gwarancja najwyższej jakości oraz zminimalizowanie śladu węglowego.

Beton architektoniczny — czy warto?

Zdecydowanie się na użycie tego niestandardowego materiału w swoim wnętrzu to przede wszystkim indywidualne upodobania. Rosnąca popularność betonu dekoracyjnego to dowód na to, że surowe wnętrza to oznaka elegancji i wysokiego poczucia estetyki. Ściany czy elementy pokryte naturalną warstwą betonu pasują do wielu typów wnętrz. Gładkie powierzchnie betonowe sprawdzą się zarówno w stylu glamour, jak i ciepłych wnętrzach, nadając im wyjątkowego kontrastu. Elementy betonowe, które zostały pokryte we wzorzysty sposób, idealnie pasują również do stylu boho.

Zadzwoń do nas!

Oferta dla twojej firmy

Kontakt z działem handlowym

Beton.pl Sp. z o.o.
ul. Złota 59
00-120 Warszawa, Polska

Sprzedaż
kontakt@betonpl.eu
+48 605 912 113

BETON.pl Sp. z o.o. © copyright 2021, wszystkie prawa zastrzeżone NIP 5252874037 , REGON: 389766781, Kapitał zakładowy 2 000 000,00 PLN